Klasyczny apartament | Poznań
Dom Jednorodzinny | Poznań

. Proces Projektowy

Strona główna » Proces projektowy

01 Spotkanie

Pierwszym i najważniejszym etapem projektu jest poznanie Klienta, jego potrzeb oraz marzeń. Na spotkaniu omawiamy szczegółowo preferencje dotyczące kolorów, materiałów, czy potrzebnego wyposażenia.


02 Inwentaryzacja

Przed rozpoczęciem prac wykonujemy dokładne pomiary projektowanych pomieszczeń oraz dokumentację fotograficzną. Jeśli inwestycja jest w trakcie realizacji podstawą projektu jest dokumentacja przekazana przez Inwestora.


03 Wizualizacja

Po ustaleniu wszystkich założeń funkcjonalnych oraz wymagań estetycznych wykonywana jest wizualizacja. Ma ona na celu pokazać inwestycje po zakończeniu wszystkich prac remontowych. Na tym etapie wybieramy konkretne meble, oświetlenie, czy materiały.


04 projekt wykonawczy

Projektujemy świadomie, dlatego po zaakceptowaniu części wizualnej oraz funkcjonalnej wykonujemy projekt techniczny. Zawiera on komplet rysunków potrzebnych wykonawcom z branż budowlanej, elektrycznej, hydraulicznej oraz stolarskiej.


05 nadzór autorski + wsparcie

Na życzenie Klienta prowadzimy nadzór autorski nad inwestycją. Pozostajemy w stałym kontakcie z Wykonawcami oraz Inwestorem. W przypadku wyrażenia chęci przez Inwestora oferujemy również wsparcie w wyborze/zamówieniu materiałów podczas wspólnej wizyty w sklepie.