Klasyczny apartament | Poznań
Dom Jednorodzinny | Poznań

. Kompleksowe wykończenia pod klucz – wykończenia wnętrza mieszkań i domów Poznań

Strona główna » Kompleksowe wykończenia pod klucz

Kompleksowe wykończenia pod klucz

Mieszkanie wykończone pod klucz to niesamowita wygoda. Możliwość wprowadzenia się do gotowego wnętrza oszczędza lokatorom wielu problemów i dylematów. Przy dołożeniu do tego przemyślanego projektu aranżacji, zawierającego funkcjonalne rozwiązania, zamieszkanie w idealnym miejscu okazuje się realnym celem. A my pomagamy ten cel osiągnąć.
Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Poznania jak i okolic oraz Kalisza i Warszawy.

wykończenia pod klucz Poznań, Kalisz, Warszawa

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego projektu – nie pracujemy na katalogach i określonych produktach, nie mamy limitu przesunięć punktów elektrycznych, czy określonych metrów kwadratowych tynków dekoracyjnych, dzięki temu każda z inwestycji różni się od siebie i jest niepowtarzalna.
Nasi wykonawcy pracują na projekcie, który jest w pełni zaakceptowany przez Inwestorów.

Nasze wykończenia pod klucz zawierają:

 • INDYWIDUALNY projekt wszystkich pomieszczeń
  • projekt układu funkcjonalnego,
  • wizualizacje,
 • rysunki techniczne,
  • rysunek ścian działowych oraz otworów drzwiowych,
  • rysunek zabudów oraz sufitów,
  • rysunek punktów hydraulicznych,
  • rysunek punktów elektrycznych,
  • rysunek mebli na wymiar,
  • rysunek układu podłóg,
  • widoki oraz opisy ścian,
 • listę materiałów wykończeniowych,
 • listę mebli,
 • oprawę oświetleniową,
 • Kosztorys wszystkich materiałów zawartych w projekcie.

Co wyróżnia nasze projekty wykończenia mieszkań?

sprawdzeni fachowcy wykończenia mieszkań

Sprawdzeni fachowcy

funkcjonalne rozwiązania projektów pod klucz

Funkcjonalne rozwiązania

Wysokiej jakości materiały do wykończenia mieszkań.

Wysokiej jakości materiały

wykończenia pod klucz - oszczędność czasu class=

Oszczędność czasu – szukamy i dowozimy materiały

 nadzór nad pracami do odbioru mieszkania

Nadzór nad pracami do odbioru mieszkania

Przejrzyste koszty wykończenia mieszkań pod klucz

Przejrzyste koszty wykończenia

ustalony termin zakończenia wszystkich prac wykończeniowych

Ustalony termin zakończenia wszystkich prac wykończeniowych

Dbamy o czas naszych klientów

Wiemy, ile pracy i zaangażowania wymaga wykończenie wnętrza mieszkania czy domu pod klucz. Właśnie dlatego zawsze staramy się oszczędzić czas i energię naszego klienta. Realizujemy projekty, w których od początku do końca kierujemy się wizją klienta, ale opieramy ją na własnym doświadczeniu. Powierzając nam urządzenie swoich wnętrz możesz mieć pewność, że zajmiemy się nie tylko samym projektem, ale także znajdziemy sprawdzonych, godnych zaufania wykonawców. Dopilnujemy tego, by Twoje cztery ściany były dokładnie takie, o jakich marzysz. Zawsze trzymamy się także ustalonych wcześniej terminów – sami nie lubimy, kiedy coś, co zaplanowaliśmy, jest przekładane na później. Zrobimy wszystko, by Twoje wnętrze urządzone pod klucz było gotowe dokładnie wtedy, kiedy zakładałeś.

wykończenia pod klucz apartament Poznań

Szczegółowy kosztorys wykończenia wnętrza

Znasz uczucie stresu o wzrastające koszty podczas remontu? Czy dookoła wszyscy ostrzegają, że ustalony budżet trzeba będzie na pewno zwiększyć w trakcie prac fachowców w domu? Wybierając Great Plan otrzymujesz dokładny, indywidualnie przygotowany kosztorys, który uwzględni wszystkie wydatki. Nie robimy go „na oko”, ani według ogólnie przyjętych standardów. Dokładnie analizujemy, co sprawdzi się w Twoim wnętrzu, jakie ilości są potrzebne i dopiero wtedy przedstawiamy Ci kalkulację kosztów. Materiały, meble, nawet lampy – wszystkie te elementy będą z góry zaplanowane. Dzięki temu od początku będziesz znał wszystkie koszty, a wykończenie mieszkania czy domu nie będzie wiązało się z ciągłym stresem.

Przykładowe realizacje projektów wykończenia wnętrz

Co oznacza wykończenie mieszkania „pod klucz”?

Wykończenie domu lub mieszkania pod klucz oznacza przygotowanie go do takiego stanu, by można było właściwie od razu się do niego wprowadzić. We wnętrzach położona jest już podłoga, ściany są pomalowane, a kuchnia i łazienka są w pełni wykończone. Do takiego wnętrza wystarczy zabrać jedynie swoje osobiste rzeczy, wstawić dodatkowe meble i można od razu poczuć się jak w domu, unikając przedłużających się prac remontowych.

Ile kosztuje wykończenie pod klucz?

Tak, jak w przypadku wszystkich aranżacji, projektów czy remontów, koszty będą się różniły. Właśnie dlatego tak bardzo dbamy o to, by każdy klient już na początku otrzymał dokładny kosztorys, który uwzględni wszelkie wydatki. Korzystając z usług naszej firmy otrzymasz nie tylko projekt, ale także chemię budowlaną potrzebną do wykończenia oraz farby marki PARA lub FLUGGER. Wyszukujemy dobrej jakości materiały oraz dostarczamy je na miejsce.

Oferujemy także pomoc w wyborze firmy wykonującej meble na wymiar lub przesłaniu wymiarów do ich wyceny. Dbamy o to, by każdy plan został zrealizowany w założonym terminie oraz przy wcześniej określonym budżecie.

Chcesz wiedzieć więcej lub poznać wstępną wycenę?
Skontaktuj się z nami!

  Formularz kontaktowy